ANIMASTO

Polska marka stworzona z miłości do naszych czworonogów

Specjalizujemy się w sprzedaży suplementów dla psów. Naszym celem jest poprawa zdrowia oraz jakości życia zwierząt. Każdy suplement marki Animasto jest w pełni naturalny i został opracowany przez doświadczonych weterynarzy i specjalistów ds. żywienia. Staramy się wykorzystywać tylko składniki pochodzenia roślinnego, aby zapewnić klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla ich pupili. Jesteśmy przekonani, że dbanie o dobre samopoczucie naszych czworonożnych przyjaciół to priorytet dla każdego właściciela, dlatego dążymy do tego, aby produkty były łatwe w stosowaniu i smaczne dla psów.

Aktualnie w naszym sklepie znajdą Państwo jeden, kompleksowy suplement dla psów Animasto Complex – mineralno-witaminową karmę uzupełniającą dietę psa. W naszych najbliższych planach firmy jest wprowadzenie suplementu dla kotów. W przyszłości planujemy również rozszerzyć asortyment o suplementy z podziałem na różnorodne dolegliwości.

Niejednokrotnie sami sięgamy po suplementy, które mają na celu wzbogacić nasz organizm w odpowiednie stężenie witamin oraz minerałów. Dlaczego więc nie pomyśleć o suplementacji u naszych podopiecznych? W końcu każdy z nas chce aby nasz pupil żył długo i zdrowo. Firma Animasto jest zawsze otwarta na sugestie i potrzeby klientów. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Uważamy, że nasze suplementy pomogą w utrzymaniu dobrego zdrowia i samopoczucia Państwa psa. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.