NATURALNE SKŁADNIKI

codzienna suplementacja diety dla uzupełnienia składników mineralnych i witamin

SPRAWDZONA FORMUŁA

ze względu na walory smakowe polecana dla psów z obniżonym apetytem

100% ZADOWOLENIA

z naszych produktów lub 100 dni na zwrot

44 SKŁADNIKI ODŻYWCZE

wspomagają prawidłową pracę organizmu czworonoga
 • ZDROWE ODŻYWIANIE

  Suplement diety Animasto Complex jest doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli psów, którzy poszukują pełnowartościowego dodatku do pożywienia swoich ukochanych futrzaków. Kompletna i zbilansowana dieta jest podstawą prawidłowego rozwoju psa. Dzięki idealnemu połączeniu składników odżywczych, możesz zadbać o zdrowie swojego czworonoga z pomocą Animasto!

 • WYJĄTKOWA FORMUŁA

  Animasto Complex gwarantuje najlepiej wyselekcjonowane składniki żywieniowe. Forma suplementu w proszku sprawia, że z łatwością możemy go wymieszać z posiłkiem. To jedyny w swoim rodzaju suplement, który pomaga utrzymać gładką i lśniącą sierść. Dodatkowo rewolucyjna formuła suplementu gwarantuje doskonałą smakowitość bez dodatku aromatów i wzmacniaczy smaku. Dążymy do tego, aby Animasto zdobyło serce każdego czworonoga.

 • WSPOMAGANIE TRAWIENIA

  Animasto Complex wspomaga trawienie i jest polecany dla piesków z nietolerancją pokarmową. Włókno surowe jest istotnym składnikiem diety i pomaga w utrzymaniu zdrowej przemiany materii i funkcji trawiennych. Wspiera prawidłową pracę układu pokarmowego poprzez poprawę i zwiększenie objętości perystaltyki jelitowej.

 • WSPIERANIE STAWÓW

  Animasto Complex zawiera wapń i może skutecznie przyczynić się do wzmocnienia stawów. Wapń odpowiada za prawidłowy wzrost i utrzymanie mocnych kości, a w przypadku stawów pomaga w utrzymaniu struktury chrząstki stawowej i zapobieganiu uszkodzeniom. Zalecany w okresie dojrzewania i wzrostu oraz u psich seniorów.

 • DŁUGIE, ZDROWE ŻYCIE

  Animasto Complex jest bogate w naturalne antyoksydanty, które działają przeciwzapalnie oraz dbają o to, aby zwierzę było w świetnej kondycji. Nie musisz już iść na kompromis w kwestii żywienia – podaruj swojemu pupilowi dłuższe i zdrowsze życie z Animasto Complex, jedynym suplementem diety dla psów, którego będziecie potrzebować!

SKLEPSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI